Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Spolupráca

Úvod Úvod

Ak rád pracuješ, si dôsledný a pozitívne naladený a nevadí Ti fyzická práca, máme pre Teba spoluprácu.

 

Odpracuj pre nás pár dni v roku a získaš finančnú odmenu a k tomu jahody zadarmo a vstup ako VIP zákazník.

 

Podmienky výkonu prác, ktoré je nutné splniť:

 

Slamovanie jahôd: prvý, resp. druhý víkend v máji, slamuje sa len 1 deň doobeda od cca 7,00 - 12,00hod., ak sa nestihne, doslamuje sa na druhý deň (upresníme podľa aktuálneho počasia). Deň, ktorý sa slamuje môže byť Piatok, Sobota alebo Nedeľa. Väčšinou je to sobota.

 

Výsadba jahôd: 1. etapa - koncom júna, 2. etapa - o týždeň, resp. o dva týždne neskôr - včas upresníme. Jahody sa sadia len jeden deň doobeda od cca 7,00 - 12,00hod.

 

Kopanie jahôd: plevanie, čistenie jahôd od buriny, cca 3x v roku, 1. kopanie - Apríl; 2. kopanie - August; 3. kopanie - September. Kope sa len doobeda od 7,00-11,00hod, a viac dni, kým sa nevyčistí od buriny celé pole. Záleží aj na tom, koľko brigádnikov sa zúčastní na plevaní.

 

A teraz to najdôležitejšie :) Koľko za toto všetko dostaneš?

 

Za každú odpracovanú hodinu dostaneš 4,0 € / hod.


Ak sa zúčastníš slamovania dostaneš 4,0 € za každú hodinu + zadarmo 4kg jahôd, ktoré si sám nazbieraš.*

Ak sa zúčastníš slamovania + výsadby jahôd, dostaneš 4,0 € za každú hodinu + zadarmo 7kg jahôd, ktoré si sám nazbieraš.*

Ak sa zúčastníš slamovania + výsadby jahôd + kopania jahôd, dostaneš 4,0 € za každú hodinu + 10kg jahôd, ktoré si sám nazbieraš.*


*Platí za podmienky odpracovania všetkých prác v danom balíku. Občerstvenie a pitný režim je zabezpečený.


Prosíme brigádnikov, aby sa telefonicky prihlasovali len takí, s ktorými môžeme počítať na 100%. Kapacita počtu brigádnikov je obmedzená. Po naplnení kapacity budú ostatní zaradení ako náhradníci v prípade výpadku niektorého z prihlásených brigádnikov.


Prihlášky a viac info telefonicky: +421 918 232 704, resp. e-mailom: pemajahody@pemajahody.sk